Sesja ciążowa

Serdecznie zapraszamy na sesje ciążowe wszystkie przyszłe mamy chcące uwiecznić ten szczególny stan.

Kiedy najlepiej wykonać sesję ciążową?

Sesję brzuszkową najlepiej wykonać w okolicy 8 miesiąca ciąży, kiedy brzuszek jest już ładnie widoczny, a mama czuje się na tyle dobrze, by mieć przyjemność z sesji. Oczywiście to sprawa bardzo indywidualna i od Ciebie zależy kiedy umówimy się na sesję. Jeśli w sesji pragnie uczestniczyć również Twój partner lub starsza pociecha, serdecznie zapraszamy.

Gdzie odbywają się sesje ciążowe?

Zdjęcia możemy wykonać w naszym studio w Toruniu (ul. Turystyczna) bądź w plenerze. Wszystko zależy od Waszych oczekiwań. Na sesje studyjne zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 18.00. Natomiast umawiając się na zdjęcia w plenerze musimy uwzględnić warunki atmosferyczne oraz oświetleniowe. Takie sesje najlepiej wykonywać w bardziej pochmurne dni, bądź po godzinie 18.00.

Co zabrać na sesję ciążową?

Specjalnie do sesji brzuszkowych czeka na Was kilkanaście pięknych sukni oraz kilka wianków. Jednak jeśli chcecie, możecie oczywiście zabrać swoją garderobę. Wówczas najlepiej przygotować rzeczy, które opinają i eksponują brzuszek, bez zbędnych napisów i wzorów. Dobrze, aby wśród garderoby znalazła się czarna i biała lub cielista bielizna (najlepiej gładka), przyda się również koszula, która zapięta będzie tylko na biuście (najlepiej biała lub czarna), jeansy lub inne gładkie spodnie. Na tego typu sesjach dobrze sprawdzają się także jednokolorowe długie spódnice, troszkę dłuższy, luźniejszy i rozpinany sweter czy opięte, eksponujące brzuszek sukienki i bluzki.

Jeżeli w sesji uczestniczyć będzie Twój partner i/lub starsze dziecko, prosimy zabrać dla nich ubrania współgrające pod względem kolorystycznym do Twojej garderoby.

Można wziąć ze sobą również małe buciki, zdjęcie USG dziecka lub inne akcesoria, które przyszli rodzice przygotowują na pojawienie się nowego członka rodziny.

Sesja ciążowa - jak się do niej przygotować?

Przed sesją warto pomyśleć nad odpowiednim makijażem. Dobrze, by był on trochę mocniejszy niż zazwyczaj (na zdjęciach zawsze widać go słabiej). Fryzura niech wygląda naturalnie. Możemy wykonać również kilka zbliżeń na dłonie, prosimy więc pamiętać o paznokciach.

W warunkach studyjnych sporo zdjęć robimy na gołe stopy.

Kiedy następuje płatność za sesję?

Płatności za wybrany pakiet należy dokonać gotówką w dniu sesji, natomiast za dodatkowe ujęcia oraz odbitki rozliczamy się w dniu odbioru zdjęć, bądź przelewem na wskazane konto.

A co po sesji?

W ciągu 3 dni roboczych przesyłamy Państwu na wskazany adres e-mail zdjęcia poddane wstępnej selekcji. Spośród nich wybieracie te, które finalnie chcecie otrzymać i które poddajemy autorskiej obróbce graficznej. Gotowe zdjęcia zdajemy w ciągu 21 dni roboczych od momentu otrzymania od klienta informacji odnośnie wybranych zdjęć. Nie oddajemy nieobrobionego materiału.

Otrzymuj zniżki oraz informacje na temat ofert specjalnych! Zapisz się do naszego newslettera.
Obiecujemy nie zaśmiecać Twojej skrzynki niepotrzebnymi wiadomościami.
Nasz newsletter wysyłamy kilka razy do roku.
Twój adres email będzie przetwarzany zgodnie z naszą polityką prywatności.
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies / prywatności.