Sesja niemowlęca i dziecięca

Na sesje niemowlęce zapraszamy przede wszystkim dzieci w wieku powyżej szóstego miesiąca, które potrafią już samodzielnie siedzieć. Podczas sesji młodszych niemowląt fotograf ma dość ograniczone możliwości wykonania urozmaiconych kadrów, gdyż z jednej strony dziecko nie pozwala się już układać jak noworodek, a z drugiej nie jest jeszcze na tyle stabilne, by samodzielnie trzymać główkę lub siedzieć. Poza tym dziecko powyżej szóstego miesiąca życia jest bardziej kontaktowe, co daje możliwość uchwycenia w kadrze różnorodnych emocji.

Sesje dziecięce to sesje dzieci od roku wzwyż. Na sesje umawiamy się w naszym domowym studio bądź w plenerze. Podczas sesji studyjnej kilkakrotnie zmieniamy stylizację, jest też czas na ujęcia z rodzicami. Zawsze staramy się, by każda sesja była dla małego modela świetną zabawą, pełną dobrego humoru i śmiechu.

Jak przygotować się do sesji niemowlęcych i dziecięcych?

Dzieciaczki muszą być zdrowe, najedzone i wyspane. Przygotuj kilka zestawów ubranek i ulubione dodatki, ja przygotuję również swoje i stworzymy fajne stylizacje, tak by zdjęcia były niebanalne, oryginalne i wesołe. Mile widziane jeansy, ogrodniczki, kolorowe czy pastelowe sukienki. Unikaj dużych firmowych logo, krzykliwych wzorów i napisów. Służę pomocą i konsultacją przy doborze garderoby.

Kiedy następuje płatność za sesję?

Płatności za wybrany pakiet należy dokonać gotówką w dniu sesji, natomiast za dodatkowe ujęcia oraz odbitki rozliczamy się w dniu odbioru zdjęć, bądź przelewem na wskazane konto.

A co po sesji?

W ciągu 3 dni roboczych przesyłamy Państwu na wskazany adres e-mail zdjęcia poddane wstępnej selekcji. Spośród nich wybieracie te, które finalnie chcecie otrzymać i które poddajemy autorskiej obróbce graficznej. Gotowe zdjęcia zdajemy w ciągu 21 dni roboczych od momentu otrzymania od klienta informacji odnośnie wybranych zdjęć. Nie oddajemy nieobrobionego materiału.

Otrzymuj zniżki oraz informacje na temat ofert specjalnych! Zapisz się do naszego newslettera.
Obiecujemy nie zaśmiecać Twojej skrzynki niepotrzebnymi wiadomościami.
Nasz newsletter wysyłamy kilka razy do roku.
Twój adres email będzie przetwarzany zgodnie z naszą polityką prywatności.
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies / prywatności.