Sesje niemowlęce i dziecięce

Na sesje niemowlęce zapraszamy przede wszystkim dzieci w wieku powyżej szóstego miesiąca, które potrafią już samodzielnie siedzieć. Podczas sesji młodszych niemowląt fotograf ma dość ograniczone możliwości wykonania urozmaiconych kadrów, gdyż z jednej strony dziecko nie pozwala się już układać jak noworodek, a z drugiej nie jest jeszcze na tyle stabilne, by samodzielnie trzymać główkę lub siedzieć. Poza tym dziecko powyżej szóstego miesiąca życia jest bardziej kontaktowe, co daje możliwość uchwycenia w kadrze różnorodnych emocji.

Sesje dziecięce to sesje dzieci od roku wzwyż. Na sesje umawiamy się w naszym domowym studio bądź w plenerze. Podczas sesji studyjnej kilkakrotnie zmieniamy stylizację, jest też czas na ujęcia z rodzicami. Zawsze staramy się, by każda sesja była dla małego modela świetną zabawą, pełną dobrego humoru i śmiechu.

Jak przygotować się do sesji niemowlęcych i dziecięcych?

Dzieciaczki muszą być zdrowe, najedzone i wyspane. Przygotuj kilka zestawów ubranek i ulubione dodatki, ja przygotuję również swoje i stworzymy fajne stylizacje, tak by zdjęcia były niebanalne, oryginalne i wesołe. Mile widziane jeansy, ogrodniczki, kolorowe czy pastelowe sukienki. Unikaj dużych firmowych logo, krzykliwych wzorów i napisów. Służę pomocą i konsultacją przy doborze garderoby.

Kiedy następuje płatność za sesję?

Płatności za wybrany pakiet należy dokonać gotówką w dniu sesji, natomiast za dodatkowe ujęcia oraz odbitki rozliczamy się w dniu odbioru zdjęć, bądź przelewem na wskazane konto.

A co po sesji?

W ciągu 3 dni roboczych przesyłamy Państwu na wskazany adres e-mail zdjęcia poddane wstępnej selekcji. Spośród nich wybieracie te, które finalnie chcecie otrzymać i które poddajemy autorskiej obróbce graficznej. Gotowe zdjęcia zdajemy w ciągu 21 dni roboczych od momentu otrzymania od klienta informacji odnośnie wybranych zdjęć. Nie oddajemy nieobrobionego materiału.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies / prywatności.