Ruszyły zapisy na
Mini Sesje z okazji Dnia Matki - 'Mama, Tata i Ja'

Baśniowe Mini Sesje w Krainie Lodu

Czy Wasze dzieci kochają świat baśni, magii czy Krainy Lodu? Jeśli tak, to przygotowaliśmy dla nich coś ABSOLUTNIE wyjątkowego
Baśniową Mini Sesję w stylu Frozen

Sesje odbywać się będą w ciepłym i przytulnym studio u nas w Toruniu (ul. Turystyczna 50d, dzielnica Kaszczorek) na specjalnie przygotowanej “tafli lodu”.

Choć nasze spotkanie trwać będzie zaledwie 10-20 minut (w zależności od wieku i temperamentu dziecka), moja praca włożona w stworzenie dla Was baśniowego obrazu to proces długotrwały i niezwykle pracochłonny. Postprodukcja wybranego przez Ciebie ujęcia przypomina bowiem bardziej malowanie obrazu przez artystę niż typowe wywołanie i obróbka zdjęcia z sesji fotograficznej.

Sesje przeznaczone są dla dzieci powyżej 8. miesiąca życia (stabilnie siedzących) i przewidują udział jednego dziecka lub rodzeństwa (MAKSYMALNIE dwoje dzieci).

Kiedy?

Sesje odbędą się 13 lutego 2021 r. (sobota)

Co otrzymam?

Jako efekt sesji otrzymasz:

  • jeden baśniowy kadr w Krainie Lodu
  • obraz w formacie 50×50 (opcja do wyboru – patrz warianty cenowe)
  • wydruk w formacie 20×20
  • zdjęcie w wersji elektronicznej

Ile to kosztuje?

Cena promocyjna sesji to (dwie opcje do wyboru; wyboru opcji dokonasz na sesji):

  • 300 zł za jeden kadr (opcja z fotoobrazem) lub
  • 240 zł za jeden kadr (opcja bez fotoobrazu)

⛄️ istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 180 zł / jedno ujęcie (w cenie wersja elektroniczna wraz z odbitką 20×20 cm, bez fotoobrazu)

⛄️ istnieje możliwość dokupienia dodatkowego fotoobrazu 50×50 cm w cenie 90 zł / szt.

Jak umówić się na sesję?

Aby zarezerwować termin należy skorzystać z formularza rezerwacji (znajdującego się poniżej). Ostateczne potwierdzenie terminu nastąpi po uiszczeniu opłaty rezerwacyjnej w wysokości 100 zł (wszelkie informacje znajdują się poniżej).

Formularz rezerwacji

UWAGA! Ostateczne potwierdzenie terminu nastąpi po wpłacie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 100 zł. Na opłatę rezerwacyjną czekamy 2 dni robocze od chwili rezerwacji terminu – w przypadku braku wpłaty rezerwacja zostanie anulowana. Opłata rezerwacyjna jest bezzwrotna! Płatność za sesję zostanie pomniejszona o opłatę rezerwacyjną.

Dane do wpłaty:

Michał Barski, ul. Turystyczna 50D, 87-100 Toruń
nr konta bankowego: 77 1910 1048 2119 9777 9480 0002
w tytule przelewu prosimy wpisać: swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu (dane muszą być zgodne z podanymi w poniższym formularzu)

Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymacie Państwo drogą mailową potwierdzenie rezerwacji wraz z informacjami organizacyjnymi dotyczącymi sesji.

Otrzymuj zniżki oraz informacje na temat ofert specjalnych! Zapisz się do naszego newslettera.
Obiecujemy nie zaśmiecać Twojej skrzynki niepotrzebnymi wiadomościami.
Nasz newsletter wysyłamy kilka razy do roku.
Twój adres email będzie przetwarzany zgodnie z naszą polityką prywatności.
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies / prywatności.