Toruń - fotografia ciążowa, noworodkowa,
dziecięca, rodzinna | tel.: 696 218 955
Ruszyły zapisy na
Mini Sesje w Lawendzie
Ruszyły zapisy na
Mini Sesje w Lawendzie
Bezpłatna CHECKLISTA
"Jak przygotować się do sesji ciążowej i/lub noworodkowej"
Bezpłatna CHECKLISTA
"Jak przygotować się do sesji ciążowej i/lub noworodkowej"

Sesja rodzinna

Zdjęcia rodzinne to stały element większości naszych sesji. Do wspólnych ujęć rodziców z dziećmi zachęcamy zarówno podczas sesji noworodkowych, niemowlęcych, dziecięcych, jak również (jeśli jest taka możliwość) podczas sesji ciążowych. To od Was zależy, jak rozłożymy ilość wspólnych zdjęć w stosunku do ilości zdjęć Waszego dziecka. Sesje wykonujemy w studio lub w plenerze.

Jak przygotować się do sesji rodzinnej?

Podstawowym warunkiem udanej sesji jest dobre samopoczucie wszystkich członków rodziny. Bardzo ważną kwestią jest również wybór odpowiednich ubrań. Podczas przygotowywania strojów na sesję rodzinną proponuję dobrać je w ten sposób, aby rodzice i dzieci byli ubrani w rzeczy tego samego koloru lub o podobnych odcieniach, na przykład niebieskie dżinsy oraz biała góra lub ciemne spodnie i błękitna (jasnoniebieska) góra. Mogą oczywiście być również inne kolory (np. brązy, szarości, pastelowe barwy). Radzimy unikać ubrań z dużymi, różnokolorowymi nadrukami, które odwracają uwagę od twarzy osób fotografowanych. Dla rodziców dobrze sprawdza się ubiór stonowany i podobny kolorystycznie. Dziewczynki uroczo wyglądają w zwiewnych jasnokolorowych sukienkach, a chłopcy w koszulach w kratę i rozpinanych swetrach.
W warunkach studyjnych sporo zdjęć robimy na gołe stopy.

Kiedy następuje płatność za sesję?

Płatności za wybrany pakiet należy dokonać gotówką w dniu sesji, natomiast za dodatkowe ujęcia oraz odbitki rozliczamy się w dniu odbioru zdjęć, bądź przelewem na wskazane konto.

A co po sesji?

W ciągu 3 dni roboczych przesyłamy Państwu na wskazany adres e-mail zdjęcia poddane wstępnej selekcji. Spośród nich wybieracie te, które finalnie chcecie otrzymać i które poddajemy autorskiej obróbce graficznej. Gotowe zdjęcia zdajemy w ciągu 21 dni roboczych od momentu otrzymania od klienta informacji odnośnie wybranych zdjęć. Nie oddajemy nieobrobionego materiału.

Bezpłatna CHECKLISTA
Jak przygotować się do sesji ciążowej i/lub noworodkowej
Dołącz do grona ponad 1800 subskrybentów naszego newslettera i otrzymaj bezpłatną listę kontrolną, która pomoże Ci przygotować się do sesji ciążowej i / lub noworodkowej.
Nie musisz się obawiać – my też nie lubimy spamu! Twoje dane osobowe będą u nas w pełni bezpiecznie. Nie spamujemy i nie przekazujemy Twoich danych osobom i firmom trzecim. Twój adres email będzie przetwarzany zgodnie z naszą polityką prywatności.
Otrzymuj zniżki oraz informacje na temat ofert specjalnych!
Zapisz się do naszego newslettera.
Obiecujemy nie zaśmiecać Twojej skrzynki niepotrzebnymi wiadomościami.
My też nie lubimy spamu! Twoje dane osobowe będą u nas w pełni bezpiecznie. Nie spamujemy i nie przekazujemy Twoich danych osobom i firmom trzecim.
Twój adres email będzie przetwarzany zgodnie z naszą polityką prywatności.