Toruń - fotografia ciążowa, noworodkowa,
dziecięca, rodzinna | tel.: 696 218 955
Ruszyły zapisy na
Mini Sesje z okazji Dnia Matki - 'Mama i ja'
Bezpłatna CHECKLISTA
"Jak przygotować się do sesji ciążowej i/lub noworodkowej"
Bezpłatna CHECKLISTA
"Jak przygotować się do sesji ciążowej i/lub noworodkowej"

Sesja na prezent

Ciąża, narodziny dziecka, Chrzest Święty, roczek, I Komunia Święta, Dzień Babci i Dziadka, Boże Narodzenie, urodziny, itp. – to wspaniałe okazje na podarowanie bliskiej Ci osobie prezentu w postaci zaproszenia na sesję zdjęciową. Wykonane podczas niej fotografie będą z pewnością wspaniałą pamiątką na długie lata. Decydując się na taki prezent otrzymacie przygotowany przez nas voucher (w przypadku pakietu JEDYNKA wykonanie vouchera jest dodatkowo płatne – 20 zł; w przypadku pozostałych pakietów voucher jest bezpłatny). Obdarowana przez Ciebie osoba samodzielnie ustali z nami termin oraz charakter sesji. Termin ważności vouchera mija 6 miesięcy po jego zakupie (voucher nie podlega zwrotowi i/lub wymianie na gotówkę).

Wskazówka

Zanim zdecydujesz się na zakup vouchera na sesję fotograficzną upewnij się:

  • że osoba / rodzina, którą chcesz obdarować jest taką sesją zainteresowana – nie każdy przecież lubi i chce mieć wykonywane zdjęcia, a nie ma nic gorszego niż nietrafiony prezent, prawda? 😉
  • czy osoba / rodzina, którą chcesz obdarować ma “swojego ulubionego fotografa”, którego styl i charakter zdjęć szczególnie się jej / im podoba – wszak każdy fotograf ma inny styl i estetyka, która podoba się nam czy Tobie, wcale nie musi przypaść do gustu obdarowywanym. Mówiąc inaczej – nie każdy marzy o sesji akurat u nas 😉 Jeśli obdarowywana ma “swojego fotografa”, lepszym pomysłem będzie zakup sesji u niego,
  • czy obdarowywana osoba / rodzina jest dyspozycyjna – sesje wykonujemy od poniedziałku do piątku (nie pracujemy w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy) w godzinach 9.00 – 14.00 (nie ma możliwości przeprowadzenia sesji po godz. 14.00).
Bezpłatna CHECKLISTA
Jak przygotować się do sesji ciążowej i/lub noworodkowej
Dołącz do grona ponad 1800 subskrybentów naszego newslettera i otrzymaj bezpłatną listę kontrolną, która pomoże Ci przygotować się do sesji ciążowej i / lub noworodkowej.
Nie musisz się obawiać – my też nie lubimy spamu! Twoje dane osobowe będą u nas w pełni bezpiecznie. Nie spamujemy i nie przekazujemy Twoich danych osobom i firmom trzecim. Twój adres email będzie przetwarzany zgodnie z naszą polityką prywatności.
Otrzymuj zniżki oraz informacje na temat ofert specjalnych!
Zapisz się do naszego newslettera.
Obiecujemy nie zaśmiecać Twojej skrzynki niepotrzebnymi wiadomościami.
My też nie lubimy spamu! Twoje dane osobowe będą u nas w pełni bezpiecznie. Nie spamujemy i nie przekazujemy Twoich danych osobom i firmom trzecim.
Twój adres email będzie przetwarzany zgodnie z naszą polityką prywatności.