Ruszyły zapisy na
Mini Sesje z okazji Dnia Matki - 'Mama, Tata i Ja'
100% bezpłatna CHECKLISTA
"Jak przygotować się do sesji ciążowej i/lub noworodkowej"
100% bezpłatna CHECKLISTA
"Jak przygotować się do sesji ciążowej i/lub noworodkowej"

Sesja na prezent

Ciąża, narodziny dziecka, Chrzest Święty, roczek, I Komunia Święta, Dzień Babci i Dziadka, Boże Narodzenie, urodziny, itp. – to wspaniałe okazje na podarowanie bliskiej Ci osobie prezentu w postaci zaproszenia na sesję zdjęciową. Wykonane podczas niej fotografie będą z pewnością wspaniałą pamiątką na długie lata. Decydując się na taki prezent otrzymacie przygotowany przez nas voucher (w przypadku pakietu JEDYNKA wykonanie vouchera jest dodatkowo płatne – 20 zł; w przypadku pozostałych pakietów voucher jest bezpłatny). Obdarowana przez Ciebie osoba samodzielnie ustali z nami termin oraz charakter sesji. Termin ważności vouchera mija 6 miesięcy po jego zakupie (voucher nie podlega zwrotowi i/lub wymianie na gotówkę).

100% bezpłatna checklista
Jak przygotować się do sesji ciążowej i/lub noworodkowej
Dołącz do grona ponad 1500 subskrybentów naszego newslettera i otrzymaj 100% bezpłatną listę kontrolną, która pomoże Ci przygotować się do sesji ciążowej i / lub noworodkowej.
Nie musisz się obawiać – my też nie lubimy spamu! Twoje dane osobowe będą u nas w pełni bezpiecznie. Nie spamujemy i nie przekazujemy Twoich danych osobom i firmom trzecim. Twój adres email będzie przetwarzany zgodnie z naszą polityką prywatności.
Otrzymuj zniżki oraz informacje na temat ofert specjalnych!
Zapisz się do naszego newslettera.
Obiecujemy nie zaśmiecać Twojej skrzynki niepotrzebnymi wiadomościami.
My też nie lubimy spamu! Twoje dane osobowe będą u nas w pełni bezpiecznie. Nie spamujemy i nie przekazujemy Twoich danych osobom i firmom trzecim.
Twój adres email będzie przetwarzany zgodnie z naszą polityką prywatności.
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies / prywatności.