Toruń - fotografia ciążowa, noworodkowa,
dziecięca, rodzinna | tel.: 696 218 955
Ruszyły zapisy na
Mini Sesje w Lawendzie
Ruszyły zapisy na
Mini Sesje w Lawendzie
Bezpłatna CHECKLISTA
"Jak przygotować się do sesji ciążowej i/lub noworodkowej"
Bezpłatna CHECKLISTA
"Jak przygotować się do sesji ciążowej i/lub noworodkowej"

Kilka słów o naszym studio…

Na sesje ciążowe, noworodkowe oraz dziecięce zapraszamy Was do studio, które jest również częścią naszego domu i mamy nadzieję, że właśnie tak się u nas poczujecie.  Tworząc studio staraliśmy się stworzyć miejsce przede wszystkim bezpieczne i przyjazne, szczególnie dla naszych najmłodszych gości.

Studio wyposażone jest w przeróżne akcesoria fotograficzne; oryginalne, ręcznie wykonane rekwizyty do sesji niemowlęcych oraz dziecięcych, liczne kocyki oraz urocze ubranka do sesji noworodkowych, a także piękne kobiece sukienki do sesji ciążowych.

Studio mieści się w Toruniu na ul. Turystycznej (dzielnica Kaszczorek) i czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00 – 18.00. Sesje odbywają się tylko po wcześniejszym umówieniu się.

Bezpłatna CHECKLISTA
Jak przygotować się do sesji ciążowej i/lub noworodkowej
Dołącz do grona ponad 1800 subskrybentów naszego newslettera i otrzymaj bezpłatną listę kontrolną, która pomoże Ci przygotować się do sesji ciążowej i / lub noworodkowej.
Nie musisz się obawiać – my też nie lubimy spamu! Twoje dane osobowe będą u nas w pełni bezpiecznie. Nie spamujemy i nie przekazujemy Twoich danych osobom i firmom trzecim. Twój adres email będzie przetwarzany zgodnie z naszą polityką prywatności.
Otrzymuj zniżki oraz informacje na temat ofert specjalnych!
Zapisz się do naszego newslettera.
Obiecujemy nie zaśmiecać Twojej skrzynki niepotrzebnymi wiadomościami.
My też nie lubimy spamu! Twoje dane osobowe będą u nas w pełni bezpiecznie. Nie spamujemy i nie przekazujemy Twoich danych osobom i firmom trzecim.
Twój adres email będzie przetwarzany zgodnie z naszą polityką prywatności.