Toruń - fotografia ciążowa, noworodkowa,
dziecięca, rodzinna | tel.: 696 218 955
OFERTA SPECJALNA
Mini Sesje w Lawendzie
Oferta Last Minute
Ekspresowe Sesje Świąteczne
OFERTA SPECJALNA
Mini Sesje z okazji Dnia Matki - "Mama i Ja"
Bezpłatna CHECKLISTA
"Jak przygotować się do sesji ciążowej i/lub noworodkowej"
Bezpłatna CHECKLISTA
"Jak przygotować się do sesji ciążowej i/lub noworodkowej"

Sesja na roczek z torcikiem i kąpielą mleczną

Pierwsze urodziny dziecka to wyjątkowe wydarzenie, dlatego też zachęcamy do skorzystania z tej okazji ze specjalnej oferty – sesji roczkowej w stylu smash cake – z prawdziwym torcikiem przeznaczonym do degustacji oraz zabawy. Maluszki doskonale wiedzą, jak zająć się przygotowanym specjalnie dla nich „rekwizytem”. Sesje zdjęciowe w stylu smash cake to nie tylko piękna pamiątka w postaci niebanalnych ujęć, ale i nowe doświadczenie oraz świetna zabawa dla dziecka. A co jeśli się przy tym ubrudzi? Żaden problem. Po zabawie z tortem będzie czekać na naszego solenizanta kąpiel mleczna w bezpiecznej balii lub wanience. Maluszki to uwielbiają!

Przed zdjęciami z torcikiem smash cake istnieje oczywiście możliwość wykonania zdjęć rodzinnych oraz samego maluszka w bardziej „standardowej” stylizacji.

Jak przebiega sesja z torcikiem?

Jak zapewne sami wiecie, roczne dzieci szybko się dekoncentrują i nudzą czynnościami, które trwają zbyt długo. Dlatego podczas sesji staramy się działać szybko i często dostarczać nowe bodźce, które mogą zainteresować małego modela. Staramy się, by sesja była dla niego przede wszystkim dobrą zabawą, podczas której będzie czuć się bezpiecznie. Dlatego bardzo często prosimy Was, byście zawsze byli blisko dziecka i aktywnie uczestniczyli w sesji.

Aby łatwiej dziecku było rozpocząć sesję, nasze spotkanie rozpoczynamy zazwyczaj od ujęć rodzinnych. Dzięki temu mały model ma czas, by zapoznać się z nową sytuacją oraz z fotografem. Jeżeli zdecydujecie się na pakiet standard lub maxi, po zdjęciach rodzinnych zachęcamy do wykonania zdjęć na tzw. czyściocha czyli w bardziej “standardowej” stylizacji. Podczas tej części sesji zdjęciowej można wykorzystać m.in. takie rekwizyty jak: literki tworzące napis ROK, cyfrę 1, zabawkowe pojazdy w stylu retro czy też drewniane misy lub skrzyneczki.

Następnym etapem sesji jest punk główny czyli – zdjęcia we wcześniej umówionej stylizacji z torcikiem “smash cake”. Podczas tej części dziecko będzie mogło samodzielnie “rozprawić się” ze specjalnie przygotowanym na tę okazję „rekwizytem”, a gdy już to zrobi, na sam koniec czekać na niego będzie kąpiel mleczna w specjalnej małej wanience lub balii. Zdradzimy Wam, że właśnie podczas tej części sesji udaje się uchwycić najwięcej uśmiechów i radosnych gestów maluszków.

Jak przygotować się do sesji smash cake?

Najważniejszy czynnik udanej sesji młodszych dzieci to ich dobre samopoczucie. Dlatego umawiając się z nami na sesję, warto decydować się na porę dnia, kiedy dziecko jest najedzone, wypoczęte oraz w dobrym humorze. Podczas sesji roczkowej na małego modela czeka w naszym studio wiele atrakcji oraz nowych bodźców, dlatego przed sesją warto zaoszczędzić dziecku dodatkowych wrażeń (jak np. wizyta u lekarza, szczepienie czy dzień adaptacyjny w żłobku). Aby podczas naszego spotkania łatwiej skupić uwagę dziecka, postarajcie się nie zabierać ze sobą dodatkowych osób, takich jak ciocia, babcia, kuzynka. Niezależnie jak cudowny osobami są dla Waszego dziecka, w większości przypadków ich obecność bardzo utrudnia mu udział w sesji.

Kolejnym ważnym punktem przygotowania do sesji zdjęciowej jest odpowiedni dobór garderoby. Dla najmłodszych modeli udostępniamy specjalne ubranka do sesji. Zachęcamy jednak do zabrania również kilku rzeczy z własnej szafy. Dla dziewczynek idealnie sprawdzają się delikatne sukieneczki w bieli lub pastelowych kolorach, tiulowe spódniczki oraz koronki. Dla chłopców dobrze jest zabrać jeansy lub jednokolorowe spodnie (czarne, szare, granatowe, brązowe, beżowe) oraz koszule, polówki, szelki, kapelusze.

Pamiętajcie również o garderobie dla siebie niezbędnej do wykonania zdjęć rodzinnych. Ważne, by ubrania wszystkich członków rodziny były ze sobą spójne pod względem kolorystycznym. Polecane przez nas kolory to: czerń, biel, odcienie brązu i beżu, błękity oraz szarości. Przy wyborze ubrań warto unikać dużych nadruków i emblematów na koszulkach oraz wzorzystych ubrań, które będą odwracać uwagę od twarzy.

Aha i jeszcze jedna ważna sprawa! Zdarza się, że podczas sesji z torcikiem “smash cake” i kąpielą rodzice również mogą się pobrudzić. Dlatego warto zabrać coś na przebranie dla siebie (bluzkę, spodnie i skarpetki). Po kąpieli mlecznej Waszego dziecka pamiętajcie również, by zabrać dla niego ręczniczek 🙂

Kiedy następuje płatność za sesję?

Płatności za wybrany pakiet należy dokonać gotówką w dniu sesji, natomiast za dodatkowe ujęcia oraz odbitki rozliczamy się w dniu odbioru zdjęć, bądź przelewem na wskazane konto.

A co po sesji?

W ciągu 3 dni roboczych przesyłamy Państwu na wskazany adres e-mail zdjęcia poddane wstępnej selekcji. Spośród nich wybieracie te, które finalnie chcecie otrzymać i które poddajemy autorskiej obróbce graficznej. Gotowe zdjęcia zdajemy w ciągu 21 dni roboczych od momentu otrzymania od klienta informacji odnośnie wybranych zdjęć. Nie oddajemy nieobrobionego materiału.

Bezpłatna CHECKLISTA
Jak przygotować się do sesji ciążowej i/lub noworodkowej
Dołącz do grona ponad 2000 subskrybentów naszego newslettera i otrzymaj bezpłatną listę kontrolną, która pomoże Ci przygotować się do sesji ciążowej i / lub noworodkowej.
Nie musisz się obawiać – my też nie lubimy spamu! Twoje dane osobowe będą u nas w pełni bezpiecznie. Nie spamujemy i nie przekazujemy Twoich danych osobom i firmom trzecim. Twój adres email będzie przetwarzany zgodnie z naszą polityką prywatności.

Przetwarzamy wyłącznie Twoje następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres korespondencyjny, numer NIP, firmę, adres prowadzenia działalności gospodarczej. Administratorem danych osobowych jest Michał Barski, ul. Turystyczna 50d, 87-100 Toruń, NIP 5591791644, REGON 360047735, kontakt: photography@barscy.com. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z realizacją umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną zawartej z wykorzystaniem serwisu internetowego. Jeżeli zaznaczysz drugi checkbox „Chcę zapisać się do newslettera”, Twój adres e-mail będzie wykorzystywany także do celu marketingu (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia trwania umowy oraz przez czas niezbędny do wywiązania się z obowiązków nałożonych przez przepisy prawa (rozliczenia, przedawnienia roszczeń). Podstawą przetwarzania danych osobowych jest wykonywanie umowy na Twoją rzecz. Jeżeli zaznaczysz checkbox „Chcę zapisać się do newslettera”, dane osobowe będą przetwarzane przez okres do dnia wypisania się z newslettera lub złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania w ten sposób. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia zawarcie umowy i świadczenie usług lub otrzymywanie wiadomości od nas. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Przetwarzamy wyłącznie Twoje dane osobowe: imię, adres e-mail. Administratorem danych osobowych jest Michał Barski, ul. Turystyczna 50d, 87-100 Toruń, NIP 5591791644, REGON 360047735, kontakt: photography@barscy.com. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak wyrażenia zgody na przetwarzanie danych uniemożliwia otrzymywanie wiadomości od nas. Dane osobowe będą przechowywane przez okres do dnia wypisania się z newslettera. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Przetwarzamy następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu. Administratorem danych osobowych jest Michał Barski, ul. Turystyczna 50d, 87-100 Toruń, NIP 5591791644, REGON 360047735, kontakt: photography@barscy.com. Dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane przy użyciu formularza kontaktowego oraz prowadzenie ewentualnego dalszego kontaktu na Twoje życzenie. Podstawą przetwarzania danych osobowych są czynności podejmowane przez nas na Twoje żądanie przed zawarciem umowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia świadczenie ww. usługi. Dane osobowe będą przechowywane przez okres roku od daty wysłania zapytania. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Otrzymuj zniżki oraz informacje na temat ofert specjalnych!
Zapisz się do naszego newslettera.
Obiecujemy nie zaśmiecać Twojej skrzynki niepotrzebnymi wiadomościami.
My też nie lubimy spamu! Twoje dane osobowe będą u nas w pełni bezpiecznie. Nie spamujemy i nie przekazujemy Twoich danych osobom i firmom trzecim.
Twój adres email będzie przetwarzany zgodnie z naszą polityką prywatności.