Kilka słów o nas...

Prywatnie jesteśmy małżeństwem i parą przyjaciół, a przede wszystkim rodzicami dwójki wspaniałych dzieci.

Zazwyczaj w dziale “O nas” na innych stronach poświęconych fotografii ciążowej, noworodkowej, dziecięcej czy rodzinnej można przeczytać piękne zapewnienia autora o jego wielkiej miłości do zdjęć, która towarzyszy mu praktycznie od kołyski. A my? My przede wszystkim kochamy nasze dzieci i spędzać z nimi czas, kochamy obserwować jak rosną i się rozwijają, kochamy patrzeć na ich beztroskie i roześmiane twarze. I to właśnie z miłości do nich zrodziła się pasja do fotografii – cudownego narzędzia, które pozwala nam zatrzymać na dłużej te wszystkie wspaniałe wspomnienia.

Jeżeli Wy również kochacie wracać do najpiękniejszych chwil Waszego życia oraz podobają Wam się nasze zdjęcia, serdecznie zapraszamy na sesje do naszego studio. Mimo, iż na samych sesjach spotykacie się zazwyczaj tylko z damską częścią naszego dwuosobowego zespołu, możecie być pewni, że oboje zadbamy o to, by Wasze zdjęcia były piękne i wyjątkowe. Oboje bowiem uwielbiamy się rozwijać i dążyć do tego, by być jak najlepsi w tym, co robimy. Dzielimy się między sobą spostrzeżeniami i wskazówkami, szukamy nowych pomysłów oraz rozwiązań, a kiedy trzeba nie szczędzimy sobie słów krytyki.

Serdecznie zapraszamy!
Ania i Michał

pokrótce
7+

lat doświadczenia w fotografii ciążowej, noworodkowej, dziecięcej, rodzinnej oraz portretowej

1800+

wykonanych sesji fotograficznych

wiedza

odbyte liczne kursy oraz warsztaty fotograficzne

nagrody

zdobyte liczne nagrody oraz wyróżnienia w pismach i serwisach fotograficznych

nagrody
10 stycznia 2021
Photo Of The Day
Through mother's eyes
22 lutego 2021
Admin's Choice
Fotoluby HIT
Otrzymuj zniżki oraz informacje na temat ofert specjalnych! Zapisz się do naszego newslettera.
Obiecujemy nie zaśmiecać Twojej skrzynki niepotrzebnymi wiadomościami.
Nasz newsletter wysyłamy kilka razy do roku.
Twój adres email będzie przetwarzany zgodnie z naszą polityką prywatności.
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies / prywatności.