Toruń - fotografia ciążowa, noworodkowa,
dziecięca, rodzinna | tel.: 696 218 955

Studyjne Sesje Wizerunkowe

Sesje wizerunkowe odbywają się w naszym studio fotograficznym pod adresem: Turystyczna 50d, Toruń (osiedle Kaszczorek).

Prosimy pamiętać, iż jedna sesja wizerunkowa przeznaczona jest dla jednej osoby. Nie ma możliwości w ramach jednej sesji wykonać zdjęć kilku różnym osobom czy zdjęć grupowych.

Ważne informacje
Dla kogo przeznaczone są sesje wizerunkowe?
 • osób szukających pracy, które dzięki profesjonalnemu zdjęciu w CV wyróżnią się na tle konkurencji,
 • osób prowadzących swoją firmę oraz działalność w Internecie,
 • osób tworzących oraz promujących markę osobistą,
 • osób tworzących i publikujących treści w mediach społecznościowych,
 • blogerów, artystów, freelancerów,
 • wszystkich tych, którzy poprzez swoją fotografię chcą zrobić dobre pierwsze wrażenie oraz podkreślić swoją osobowość, profesjonalizm oraz charyzmę.
Dlaczego warto?
 • zdjęcie wizerunkowe to Twoja wizytówka w Internecie – to od niego zależy, jakie pierwsze wrażenie wzbudzisz u swoich potencjalnych klientów, subskrybentów, obserwujących,
 • profesjonalne zdjęcie biznesowe przyciągną wzrok i uwagę potencjalnego odbiorcy, dzięki temu nie tylko wyróżnisz się na tle konkurencji, ale również wzbudzisz większe zaufanie oraz podkreślisz swój profesjonalizm oraz osobowość,
 • dzięki fotografii wizerunkowej masz możliwość zaprezentować się jako otwarta, pozytywna, pewna siebie, ale i kompetentna oraz wiarygodna osoba,
 • odpowiednie zdjęcie wizerunkowe ułatwi Ci nawiązanie więzi ze swoim odbiorcą, pomoże wzbudzić jego zaufanie oraz sympatię,
 • zdjęcia wizerunkowe to zdjęcia o szerokim zastosowaniu – możesz je wykorzystać na swojej stronie internetowej, w CV oraz portfolio, jako zdjęcie profilowe na portalach społecznościowych (Facebook, Instagram) oraz zawodowych (LinkedIn, GoldenLine), a także w publikacjach prasowych, naukowych oraz materiałach promocyjnych.
Ile to kosztuje?
PAKIET JEDYNKA

1 obrobione zdjęcie w formie cyfrowej
– dodatkowe obrobione ujęcie ponad pakiet: 150 zł / sztuka

koszt: 200 150
PAKIET EKO

3 obrobione zdjęcia w formie cyfrowej
– dodatkowe obrobione ujęcie ponad pakiet: 120 zł / sztuka

koszt: 450 350
PAKIET PREMIUM

5 obrobionych zdjęć w formie cyfrowej
– dodatkowe obrobione zdjęcie ponad pakiet: 100 zł / sztuka

koszt: 590 550
Bezpłatna CHECKLISTA
Jak przygotować się do sesji ciążowej i/lub noworodkowej
Dołącz do grona ponad 2000 subskrybentów naszego newslettera i otrzymaj bezpłatną listę kontrolną, która pomoże Ci przygotować się do sesji ciążowej i / lub noworodkowej.
Nie musisz się obawiać – my też nie lubimy spamu! Twoje dane osobowe będą u nas w pełni bezpiecznie. Nie spamujemy i nie przekazujemy Twoich danych osobom i firmom trzecim. Twój adres email będzie przetwarzany zgodnie z naszą polityką prywatności.

Przetwarzamy wyłącznie Twoje następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres korespondencyjny, numer NIP, firmę, adres prowadzenia działalności gospodarczej. Administratorem danych osobowych jest Michał Barski, ul. Turystyczna 50d, 87-100 Toruń, NIP 5591791644, REGON 360047735, kontakt: photography@barscy.com. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z realizacją umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną zawartej z wykorzystaniem serwisu internetowego. Jeżeli zaznaczysz drugi checkbox „Chcę zapisać się do newslettera”, Twój adres e-mail będzie wykorzystywany także do celu marketingu (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia trwania umowy oraz przez czas niezbędny do wywiązania się z obowiązków nałożonych przez przepisy prawa (rozliczenia, przedawnienia roszczeń). Podstawą przetwarzania danych osobowych jest wykonywanie umowy na Twoją rzecz. Jeżeli zaznaczysz checkbox „Chcę zapisać się do newslettera”, dane osobowe będą przetwarzane przez okres do dnia wypisania się z newslettera lub złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania w ten sposób. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia zawarcie umowy i świadczenie usług lub otrzymywanie wiadomości od nas. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Przetwarzamy wyłącznie Twoje dane osobowe: imię, adres e-mail. Administratorem danych osobowych jest Michał Barski, ul. Turystyczna 50d, 87-100 Toruń, NIP 5591791644, REGON 360047735, kontakt: photography@barscy.com. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak wyrażenia zgody na przetwarzanie danych uniemożliwia otrzymywanie wiadomości od nas. Dane osobowe będą przechowywane przez okres do dnia wypisania się z newslettera. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Przetwarzamy następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu. Administratorem danych osobowych jest Michał Barski, ul. Turystyczna 50d, 87-100 Toruń, NIP 5591791644, REGON 360047735, kontakt: photography@barscy.com. Dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane przy użyciu formularza kontaktowego oraz prowadzenie ewentualnego dalszego kontaktu na Twoje życzenie. Podstawą przetwarzania danych osobowych są czynności podejmowane przez nas na Twoje żądanie przed zawarciem umowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia świadczenie ww. usługi. Dane osobowe będą przechowywane przez okres roku od daty wysłania zapytania. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Otrzymuj zniżki oraz informacje na temat ofert specjalnych!
Zapisz się do naszego newslettera.
Obiecujemy nie zaśmiecać Twojej skrzynki niepotrzebnymi wiadomościami.
My też nie lubimy spamu! Twoje dane osobowe będą u nas w pełni bezpiecznie. Nie spamujemy i nie przekazujemy Twoich danych osobom i firmom trzecim.
Twój adres email będzie przetwarzany zgodnie z naszą polityką prywatności.